Alışveriş sepetinizde ürün yok.

İade ve Değişim

Altın ve Pırlanta Takıda Değişim

Satın aldığınız altın takıyı teslim aldıktan sonra beğenmemeniz veya boyunun olmaması durumunda ürünü herhangi bir gramaj ve işçilik kaybı olmadan değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasını veya bilgi@bilezikci.com mail adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizi firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talep edilen ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından değişime gönderilen altın ve pırlanta takının kullanılmış olduğu kanaatine ulaşılırsa, altın ve pırlanta takınız değiştirilmeden geri sizlere yollanır.

Altın ve pırlanta takıda işçilik kusuru bulunması durumunda isterseniz almış olduğunuz ürünün yenisiyle değiştirebilir veya farklı bir üründe yerine isteyebilirsiniz. İşçilik kusuru dolayısıyla değişimlerde kargo gönderim ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır.

Altın ve pırlanta takı değişimi uzun bir zaman sonra yapılacaksa müşteri hizmetlerimize bilgi verilmesi ve bu arada ürünün kullanılmaması gerekmektedir.

Kişiye özel üretilen altın ve pırlanta takılarda değişim yapılamamaktadır.

 

Altın ve Pırlanta Takıda İade

Zerpirlanta.com iade süreçlerini Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak yürütmektedir.

Cayma (iade) hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:

... Fiyatı borsa veya teşkilatlanmamış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler.

(Altın ve pırlanta fiyatları dünya borsalarındaki fiyatlara göre sürekli değişime uğramakta ve güncellenmektedir.

Sitemizde satılan tüm ürünler en uygun fiyat garantili olarak satılmaktadır.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size işçilik hatalı mal yollamamaya çalışmaktadır.

Satın aldığınız altın takıda işçilik kusuru çıkması durumunda ürün tarafımızdan yenisiyle değiştirilmektedir. İşçilik kusurlu ürünlerin değişim kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.

Sitemizde yer alan tüm altın ve pırlanta takılar işçilik olarak 3 yıl, altın ayarı bakımından ise sınırsız garantilidir.

 Altın ve pırlanta takının kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

*Kişiye özel ve kişiselleştirilmiş altın ve pırlanta takılarda iade olmamaktadır. 

**Ürün üzerindeki KULLANIM BARKODU çıkarılmış altın takılar iade alınmamaktadır.

***Kullanılmış altın ve pırlanta takılar iade alınmamaktadır.