Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Türleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. 

Kredi Kartları ile Ödeme

Sitemizde kredi kartı işlemleri alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL sertifikaları kullanılarak şifrelenmektedir.

SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Kredi kartıyla sitemizde alışverişlerde 3D security şifresi kullanımı mecburidir. 3D security şifreleme sistemi sayesinde kartınız kaybolsa veya çalınsa veya kart bilgileriniz birileri tarafından kopyalansa alışveriş yapılmak istendiğinde işlem tamamlanamayacaktır. Telefonunuza gelen 3D security şifresini ne ad altında olursa olsun kimseye söylemeyiniz.

Müşteri hizmetlerimiz tarafından hiçbir şekilde kart bilgileri alınarak işlem yapılmamaktadır.

Banka Kartları ile Ödeme

Sitemizde banka Kartı İşlemleri Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL sertifikaları kullanılarak şifrelenmektedir.

SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Banka kartlarıyla ödemelerde sadece tek çekim yapılabilmektedir. 

Banka Hesaplarımıza Havale/EFT yaparak

Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz gerekmektedir. Sipariş ödemeniz kontrol edildikten sonra siparişiniz onaylanmakta sms ve e-posta yoluyla bilgi sizlere ulaşmaktadır.

**Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

Hesap Numaraları

Albaraka Katılım Bankası

Hesap Adı:  Zer E Ticaret Yazılım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

İBAN   TR23 0020 3000 0916 6065 0000 01

 

Teslimat

Siparişlerin teslimatı kargo firmaları aracılığıyla yapılmaktadır.

Zerpirlanta.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Siparişin onaylanmasından sonra ürün hazırlama süreci başlamaktadır. Satın almış olduğunuz altın takı stoklarımızda mevcutsa saat 15.00 e kadar verilen siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya verilmektedir.

Üretilmesi veya tedarik edilmesi gereken ön siparişli altın takılar 3 ile 7 gün arasında hazırlanmakta ve kargoya verilmektedir. Ön siparişli ürünlerde bazen üretimden kaynaklı aksaklıklar yüzünden gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan sizlere bilgi verilmektedir.

Mücevherlerimiz kendilerine ait özel kutulara konulmakta, daha sonrasında fatura, sertifika vb. diğer tamamlayıcı malzemelerle daha büyük bir kutuya konulmakta ve kargo paketiyle paketlenmektedir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine 1-2 iş günü, İstanbul dışına 1-4 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. Gönderilen kargolar sigortalı olarak gönderilmektedir. Mücevher siparişleriniz ücretsiz kargoyla gönderilmektedir.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgileriniz doğru ve güncel olması siparişinizin teslimatı açısından önemlidir.