Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

Zerpirlanta.com Zer E Ticaret Yazılım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin markasıdır.

Kuyumculukta 30 yıla yakın süredir imalathanesi, toptan ve perakende mağazasıyla hizmet vermekte olan Bilezikci; Bilezikci.com ve Zerpirlanta.com E-Ticaret siteleriyle sizlere en iyi kalitedeki ürünleri en uygun fiyat avantajıyla istifadenize sunmaya çalışmaktadır.

Zer Pırlanta, ürettiği ve tedarik ettiği ürünlerde kaliteyi önde tutarak müşteri memnuniyetini temel alır. Ayrıca satış sonrasında da hizmet vererek müşterilerinin her zaman yanında olmaya çalışır.

Zer Pırlanat tüm ürünlerde altınla işçilik arasında orantılı fiyat politikası uygulamaktadır. Satın alınan ürünün öncelikle altın ve kıymetli taş olduğunu düşündüğümüzde, işçilik değerinin altın değerinin üstüne çıkmaması gerekmektedir.

Zer Pırlanta; şişirilmiş ve sonrasında da çok büyük indirimler sunarak müşteriyi yanıltmaz.

Zerpirlanta.com indirimleri tamamen gerçeği yansıtır. Zerpirlanta.com, satışa sunduğu ürünlerle ilgili gerçek bilgilendirmeyi prensip edinmiştir. Ürünle ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak ( gram, ayar, renk, karat, berraklık vb ) belirtilmekte ayrıca ürünlerin birebir kendi resimleri kullanılmaktadır.

Zer Pırlanta sattığı her ürünün ağırlığına ve pırlanta detaylarına hassasiyetle yaklaşır. Aldığınız ürün gramajları yazılan veya verilen değerden düşük ise, eksik gramaj bedeli sizlere iade edilir

Zer Pırlanta satış öncesinde de müşterinin satın almak istediği ürünün müşterisinin isteklerine uygun olup olmadığını anlamaya çalışır ve müşterisini doğru ürünü tercih etmeye yönlendirir.

Bilezikci.com ve Zerpirlanta.com sizlerin memnuniyetiyle güçlenmekte ve yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve dürüstlüğün en büyük erdem olduğunu ilke edinen bir firma olmanın haklı mutluluğunu sizlerle yaşamak tesadüf olmasa gerek.